Sigrid Hof & Eddie C. - Jazzclub MusicArte in Hotel Huis ten Wolde

05 nov 2016, 1:00 Nieuws
poster sigrid eddie c
TERRY Activiteitenbureau

Zangeres Sigrid Hof en percussionist/zanger Eddie C. geven een concert in Jazzclub MusicArte in Hotel Huis ten Wolde in De Bult/Steenwijk op zondag 20 november a.s. om 15.30 uur.


Jazzclub MusicArte in Hotel Huis ten Wolde

De maandelijkse concerten georganiseerd door MusicArte, vinden plaats in Art & Wellness Hotel Huis ten Wolde in De Bult/Steenwijk. Hun Kunstkamer wordt omgetoverd tot een jazzclub, hier is ruimte voor meer dan 250 gasten, er heerst een prettige sfeer. De gasten kunnen van te voren gebruik maken van een high tea, een lunch of na afloop van een 3-gangen keuze menu, dit alles in de vorm van een arrangement

Sigrid Hof & Eddie C.

Na haar opleiding aan de Kleinkunst academie volgde Sigrid Hof - afkomstig uit Steenwijk - klassieke zanglessen.

Vanaf haar 20eschitterde zij bij de Daylight Superband, vervolgens zong zij 4 jaar achtergrond zangeres bij Marco Borsato, Anita Meijer en René Froger.

Vanaf 1993 trad zij op als solo artiesten en zong in dinnershows. Ook ontving zij de populariteitsprijs voor haar Leger des Heils-act: een unieke, spraakmakende act waarin een bescheiden heilsoldate verandert in een glamour-vamp. Zij treedt hiermee op in binnen- en buitenland. Vervolgens startte zij de 3-jarige opleiding tot polariteits (massage) therapeute. Met dit diploma op zak voelde zij zich in 2003 sterk genoeg voor een nieuwe uitdaging: het theater! Hiervoor schreef Sigrid de teksten en liedjes, een muzikale biografie, haar 1e theatershow werd geboren: INTENS. Een mix van theater, show en hoogstaande muzikaliteit. Inmiddels geeft Sigrid ook workshops Zangles en Podiumpresentatie en houdt zij ‘Hartconcerten’. Haar brede repertoire reikt van klassiek, musical, jazz, easy listening tot soul, pop en eigen nummers. Met haar mooie stem is Sigrid regelmatig te zien en te horen in de regionale theaters, tijdens privé partijen en op de grote podia. Eddie C. is een gerenommeerde Amerikaanse percussionist en zanger. Hij was de percussionist van Sting en hij heeft in zijn carrière ook gespeeld met o.a. Chaka Kahn, Al Jarreau, Candy Dulfer, Rosenberg Trio en Marco Borsato. Als percussionist heeft hij veel bekendheid en wordt regelmatig door internationale artiesten voor hun Europese tournees gecontracteerd. Eddie’s interesse voor klanken en ritmes is al op jonge leeftijd ontstaan. Door een studenten uitwisseling programma kwam hij in 1975 naar Nederland en is hier gebleven. Eddie’s specifieke stem gecombineerd met zijn Amerikaanse accent is een genot om naar te luisteren. Hij zingt en speelt mooie ballads, bekende jazz standards en popsongs. Op piano worden zij begeleid door Hans Jansen. Contrabassist en muzikaal leider Harry Emmery (ex bassist in het Metropole Orkest) is al 40 jaar lang een begrip in de jazzmuziek. Hij heeft 90 albums gemaakt met o.a. Johnny Griffin, Chet Baker, Duke Jordan en Freddy Hubbard. Harry gaf in 29 jaar meer dan 90 concerten op het North Sea Jazz festival. Harry Emmery nodigt maandelijks zijn gerenommeerde nationale en internationale collega's uit in Jazzclub MusicArte.

Zondag 20 november 15.30 uur, kassa open 14.45 uur. Sigrid Hof Eddie C.: Jazzclub MusicArte in Art & Wellness Hotel Huis ten Wolde, Onderduikersweg 6, De Bult/Steenwijk. Entree 15,-.

Volgend concert: VRIJDAG 2 december Trio Harry Happel.

Voor meer informatie: TERRY Activiteitenbureau.nl 06 - 53 57 57 10 of [email protected]