
Stichting OrCa theaterproducties maakt ieder jaar amateurproducties van hoge kwaliteit, onder begeleiding van opgeleide docent/regisseurs. Daarbij wordt deelgenomen aan evenementen zoals Kopje Cultuur en Dickens Kerst in het centrum van Steenwijk. Waar mogelijk wordt samengewerkt met andere culturele instellingen en artiesten. Alles is gericht op laagdrempelig amateurtoneel waar de spelers (jong en oud) in aanraking komen met allerlei disciplines binnen de theaterwereld.
Op 27 september, 4 oktober en 11 oktober zijn er weer open theaterlessen.
Wil jij weten of theater bij je past, met als eindresultaat een voorstelling op het grote podium in het Rabo Theater De Meenthe? Meld je dan aan voor deze lessen via[email protected].
De lessen worden gegeven in zaal 2 van het Rabo Theater De Meenthe. Er zijn drie leeftijdsgroepen. Ben jij 7, 8 of 9 jaar, dan ben je tussen 16.30-17.15 uur van harte welkom. Als je 10, 11 of 12 bent dan zien we je graag tussen 17.15-18.15 uur en wanneer je ouder dan 12 jaar bent zijn de lessen tussen 18.15-19.15 uur. Josephina Bakker verzorgt de repetities voor Orca.