Deze restaurants uit de omgeving staan in de top 100 van de Lekker500

02 nov 2022, 10:24 Nieuws
lily banse yhswy6uqvk unsplash scaled

Maar liefst twee restaurants uit de top 100 van de Lekker500 zijn in Steenwijkerland gevestigd. Dat is een lijst van de beste 500 restaurants in Nederlands volgens tijdschrift Lekker.

Op de 14e positie staat restaurant De Lindenhof uit Giethoorn en op de 78e plek staat Kaatje bij de Sluis uit Blokzijl, voor beiden een enorme prestatie gezien de strenge maatstaven.

Over heel Overijssel zijn er in totaal zes restaurants die de top 100 hebben gehaald. De Lindenhof is weliswaar 1 plek gezakt ten opzichte van vorig jaar, Kaatje bij de Sluis is 6 plekken gezakt.

Uit de omgeving zijn er een paar restaurants opgenomen in de Lekker. De Librije in Zwolle staat wederom op de eerste plaats. Het restaurant van Jonnie en Thérèse Boer behoort al ruim dertig jaar tot de absolute top en De Groene Lantaarn uit Staphorst is terug te vinden op de twaalfde plaats.