PUUR IJs & Chocolade begin volgend jaar voor het laatst geopend

05 okt 2016, 22:35 Bedrijven
13043522 989657281071328 5920174860052666638 n
PUUR IJs & Chocolade

De vestiging van PUUR IJs & Chocolade aan de Markt in Steenwijk gaat per 28 januari 2017 definitief sluiten.

Ruim vijf jaar lang waren zij het adres in Steenwijk voor onder andere ambachtelijk schepijs en handgemaakte bonbons en chocolade maar ondernemers Josette en Anne Baas stoppen er mee.

De winkel heeft niet aan de verwachtingen weten te voldoen waardoor het uiteindelijk ook niet meer te doen is in combinatie met een druk privé leven met een kleine meid, en een kindje op komst.

Sinds september 2008 hebben zij eveneens de vestiging van Bakker Bart die ook aan de Markt zit in Steenwijk. De twee ondernemers gaan zich volledig focussen op één winkel, en dat is Bakker Bart.

Tot en met de sluiting blijven zij natuurlijk nog volop actief met hun winkel, de herfst mag dan wel begonnen zijn. Bij PUUR gaat het ijsseizoen in een wat slankere vorm gewoon door.

Rond de kerst zal er ruimte worden gemaakt voor ijstaarten die bestaat uit vers ijs die niet langer dan twee weken in de vitrine staat.

Verder zal er in die periode ook meer gericht worden op de koffie en chocolade, sinterklaas letters en de kerstrelatiegeschenken.

Of er al een nieuwe bestemming is voor het pand is nog niet bekend.